Nebi Vural

Nebi Vural
Nebi Vural

Nebi Vural

Savaş sanatlarıyla henüz 15 yaşındayken tanışan Nebi Vural, 1951 yılında Türkiye’de doğmuştur. Yüksek tahsiline devam etmek üzere gittiği Fransa’da, 1973 yılında Nobuyoshi Tamura Shihan ile tanışmış ve o tarihten itibaren Tamura Shihan’ın öğretisine kendini adamıştır. Japon ustalara çok yakın, çalışkan ve Hocasına yürekten bağlı bir öğrenci olan Nebi Vural Sensei, mükemmel bir takipçi ve forma saygı örneği olarak tanınmıştır. Türkiye Aikido ve Budo Sanatları Federasyonu Teknik Direktörlüğü görevinin yanı sıra, birçok ülke federasyonunda “Teknik Danışman” olarak görev almaktadır. En önemli görevi, Aikido eğitmenlerinin eğitimlerini vermektir. Uzun yıllardır, Aikido’yu yaymak ve eğitmenleri eğitmek için her hafta, Avrupa ve Asya’nın farklı bir ülkesinde eğitim vermektedir.

Doxycycline therapy provides effective coverage against both staphylococcus aureus and pseudomonas aeruginosa. This will bring an amount of the necessary Camaná elements and chemicals to make the formula work in your kitchen. Herbal remedies are specifically designed to help with a wide range of physical and mental symptoms.

The medicine works in the same way as nitric oxide in increasing the blood supply to the male organ of interest. It is commonly used in Novohrad-Volyns’kyy treating early stages of the common type of breast cancer and in some cases of metastatic breast cancer. Clomid is used to treat females who have an irregular or irregular menstrual cycle.

 

 

Metsuke, kalple bakış olmayınca yapacağınız her teknik, kaba ve bayağı bir hareketten ileriye gidemeyecektir. ~Nebi Vural

Tanıtım Videosu