Belgeler

Yeni Aikido Pasaportları

Available at: http://www.drugs.com/drug-information/antibiotics-for-oral-infections.html [accessed: june 28, 2013]. It https://cartomanziaserenamantovani.it/90192-cialis-10-mg-dura-tre-giorni-42876/ can be taken with other drugs that help manage neuropathic pain. It can be taken with other drugs that help manage neuropathic pain.

Mice were housed individually, with the cage lid closed and food withdrawn 2 hours before each test, and had free access to water (ph 5.0). I have been prescribed amoxicillin for levitra vardenafil efectos secundarios a urinary tract infection. Mice were housed individually, with the cage lid closed and food withdrawn 2 hours before each test, and had free access to water (ph 5.0).

Yeni pasaportlarımızın en önemli özelliği; daha sade ve modern bir tasarımla beraber, daha uzun yllar yanimizda taşiyabileceğimiz dayanıklılıkta ve sayfa olarak daha genis içerikte olmasıdır. Yeni bastırılan pasaportlar, Lacivert ve Kırmızı olmak üzere 2ayrı renkte tasarlandı.

Lacivert Pasaportlar: Aikidoya yeni başlayan kişilere ve siyah kuşak sahibi olana kadarki her seviyeden Kyu derecesi sahibi kişilerin kullanmaları gereken pasaportlardır.

Lacivert pasaportların dijital hallerini görmek için tıklayınız.

Kirmizi Pasaportlar : Siyah kuşak sahibi her seviyeden Dan derecesi sahibi kişilerin kullanmaları gereken pasaportlardır.

Kırmızı pasaportların dijital hallerini görmek için tıklayınız.

 

Pasaport sahibi olabilmek veya eski pasaportunuzu değiştirmeyle ilgili bilgi için tıklayınız…

 

Yeni Kyu Belgeleri

Kyu belgelerimiz yenilenmiştir.

 

6.Kyu Sertifikası

 

5. Kyu Sertifikası

 

4. Kyu Sertifikası

 

3. Kyu Sertifikası

 

2.Kyu Belgesi

 

1.Kyu Belgesi

Passport ve Kyu Belgesi Sipariş Formu 2012

Bu Formu Nasıl Doldurabiilirz?